قبل
بعدی
طرح ۳ بعدی لایه بندی استخر

راهنمای کامل آب بندی و کاشیکاری استخر

آب بندی استخر با مواد و مصالح جدید همواره با سوالات و نکات جدید بسیاری همراه است که دانستن آنها برای شما به عنوان مجری یا کارفرما ضروی است. در این راهنما شرح مختصری از کلیه مراحل آب بندی استخر شامل صاف کردن سطح زیر کار، ترمیم ترکها و نقاط سست دیوار و کف، نحوه و لزوم استفاده از پرایمر، نکات آماده سازی و اجرای آب بند دوجزئی،‌ نحوه آماده سازی چسب کاشی و اعمال آن، و در نهایت کاشیکاری و بندکشی توضیح داده شده است.
از نکات این راهنما برای موارد زیر میتوانید استفاده کنید:

پخش ویدیو

معرفی آب بند دوجزئی
منعطف، قدرتمند، بادوام

آب بند دو جزئی سهندشیمی محصولی منحصربفرد برای عایق‌کاری و آب بندی بخش های مختلف ساختمان است. این محصول دو جزئی که از ترکیب پودر پایه سیمان و رزین پلیمری ایجاد میشود جایگزین کامل ایزوگام با مزایایی بسیار بیشتر به حساب می‌آید.

نمایش ویدیو درباره روش های اجرای چسب کاشی
نمایش ویدیو درباره ترمیم و آماده سازی سطح
پخش ویدیو

۴۰ سال سابقه درخشان تولید مواد شیمیایی

گروه صنعتی و تحقیقاتی سهند شیمی با بیش از ۴۰ سال سابقه تحقیقات و تولید در حوزه مواد شیمیایی صنعتی، از سال ۱۳۹۵ با محصول چسب پودری پرسلان وارد عرصه تولید محصولات شیمیایی مرتبط با صنعت ساختمان گردید و هم اکنون با تولید طیف وسیعی از محصولات متنوع شامل انواع چسبهای کاشی و سرامیک، مواد آب بندی و افزودنی های بتن در خدمت فعالان این صنعت می باشد. سهند شیمی عضو انجمن تولید کنندگان مواد شیمیایی صنعت ساختمان و انجمن بتن ایران بوده و محصولات این شرکت دارای پروانه استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران و گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی می باشند.

همه محصولات سهند شیمی